Середа, 29 Травня, 2024

Як відновити класичний стрічковий інтерфейс Провідника файлів у Windows 11

Подобається, як виглядає Windows 10? Додайте невелику частину її вигляду у Windows 11. Корпорація Майкрософт переробила інтерфейс користувача Провідника файлів у Windows 11. Новий інтерфейс побудований на базі панелі команд, яка замінює інтерфейс стрічки з вкладками з Windows 10. Якщо ви віддаєте перевагу вигляду Провіднику файлів із вкладками у Windows 10, ви можете відновити цей класичний стрічковий інтерфейс на ПК з Windows 11.

Ви можете отримати доступ до класичного Провідника файлів у Windows 11, натиснувши кнопку вгору на панелі керування таким чином:

  1. Натисніть Windows + S , щоб відкрити вікно пошуку Windows 11.
  2. Введіть Панель керування та виберіть, щоб відкрити відповідний результат пошуку.
  3. Якщо Панель керування відкриється у вигляді піктограм, клацніть Перегляд за спадне меню Категорія.
  4. Потім натисніть «До робочого столу» (стрілка вгору) на панелі навігації панелі керування. Або натисніть клавіш Alt + стрілка вгору.

Тепер ви побачите класичний Провідник файлів із Windows 10, який містить панель вкладок. Вам завжди потрібно спочатку відкрити Панель керування, щоб через неї отримати доступ до класичного Провідника файлів. Тож подумайте про налаштування ярлика панелі керування в Windows 11, щоб отримати більш прямий доступ до Провідника зі стрічковим інтерфейсом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися