Субота, 13 Липня, 2024

Як встановити новий інтерфейс (лаунчер) на Android

Одна з переваг Android над іншими мобільними платформами – ви можете за хвилину освіжити свій апарат. Це робиться за допомогою спеціальних додатків, які називаються оболонками або лаунчерами – це калька з англійської. З ними стикався кожен, хто має Android, адже лаунчер відповідає за інтерфейс телефона чи планшета. Наприклад, Samsung має власний інтерфейс під назвою Touchwiz, Asus розробляє ZenUI, а рішення HTC називається Sense.

Буфер обмена01

Встановивши нову оболонку, можна повністю змінити вигляд мобільного пристрою та враження від роботи з ним. Лаунчери дозволяють модифікувати переходи між екранами, шрифти, меню, поведінку та розміщення ярликів, кольори та прозорість панелей, іконки системних функцій та багато іншого. Наприклад, власники гаджетів зі старим Android 4 можуть встановити оболонку, яка зробить їхній девайс схожим на Android 5 Lollipop.

Буфер обмена01

Щоб змінити зовнішність апарата, спершу виберіть лаунчер на заміну наявному. Вибір таких додатків у Google Play Store досить широкий. Серед найпопулярніших – Nova Launcher, GO EX Launcher, Hola Launcher, Apex Launcher.

Завантажте лаунчер з Google Play як звичайну програму, інсталюйте її та натисніть кнопку «Відкрити» або «Запустити».

Буфер обмена02

На екрані з’явиться вікно зі списком встановлених у системі лаунчерів. Виберіть потрібний та натисніть кнопки «Завжди» або «Тільки зараз». Перша встановлює обрану оболонку рішенням за замовчуванням, а друге – лише на один поточний раз.

Буфер обмена03

Після налаштування щойно встановленого лаунчера телефон буде готовий до роботи у звичному режимі.

Буфер обмена04

Буфер обмена02

1 коментар

  1. “Встановивши нову оболонку, можна повністю змінити вигляд мобільного пристрою ” шось після заміни стандартного інтерфейсу, мій смартфон виглядає так само. Ні роги, ні копита, ані хвіст не появилися. Лікарю, що я роблю не так :)?

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися