Неділя, 26 Травня, 2024

Друга група переселенців із зони АТО освоїла програмування

Започаткована Vodafone і фондом BrainBasket IT-ініцатива Coding For Future навчила програмуванню другу групу переселенців та учасників АТО. Учасники вивчили основи програмування за програмою Introduction to Swift (мова програмування під iOS і OS X).

Заняття проходили в Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. Навчання тривало три місяці та охоплювало теоретичний матеріал і здобуття практичних навичок. Зараз Фонд BrainBasket веде переговори з IT-компаніями про можливість проходження стажування та подальшого працевлаштування випускників.

Перший випуск учасників освітнього проекту Coding For Future відбувся у червні 2016 року в Харкові. Група з переселенців і учасників АТО закінчила курс за програмою PHP Programming. Харківські випускники успішно працюють за новою спеціальністю.

Coding for Future – це соціальний освітній проект з безкоштовного ІТ-навчання учасників АТО і переселенців. Проект допомагає постраждалим від військових дій на сході України швидше соціалізуватися й адаптуватися в нових умовах та надає можливість працевлаштуватися у великих IT-компаніях. Відбір учасників програми навчання проходить у три етапи. На першому етапі на сайті BrainBasket здійснюється прийом заявок від охочих пройти навчання. На другому етапі проходять індивідуальні співбесіди з найбільш підготовленими і мотивованими учасниками. Третій етап передбачає формування навчальних груп і запуск навчання.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися