Покриття мережі 4G Vodafone збільшилося майже в 4 рази за півроку

Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює 24 області України.

У 2019 році кількість населених пунктів України, охоплених 4G, збільшилась майже в 4 рази. Сьогодні мережа Vodafone доступна 62% українців, які проживають у більш ніж 4000 міст та селищ. Інвестиції компанії в розвиток інфраструктури з початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету станом на 1 квартал 2019 склали 22,5 млрд грн.

Компанія інвестує не тільки в розвиток покриття, а й в ємність та надійність мережі. Це гарантує безперебійну роботу послуг навіть в умовах зростання трафіку. Так, середнє споживання за мобільного інтернету за рік збільшилось вдвічі. 4G-клієнт Vodafone у середньому використовує 7,7 ГБ трафіку на місяць.

Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво. Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стримінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти. Детальніше – на http://4g.vodafone.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я