Vodafone оголосив про зміни в тарифах: нові умови з 15 травня

Зміни викликані сукупністю кількох факторів

Vodafone не буде найближчим часом переглядати соціальні тарифи для найбільш чутливих верств населення. Зокрема, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family, яка передбачає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями у Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

Починаючи з 15 травня і до кінця місяця компанія перегляне умови в ряді інших тарифів передплаченого зв’язку. Зміни викликані сукупністю кількох факторів:

  • з моменту запуску тарифів зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу, відповідно, зростають витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах;
  • триває активне будівництво нової інфраструктури, щоб забезпечити покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було. На сьогоднішній день якнайшвидше забезпечення в Україні повсюдного доступу до інтернету і цифрових сервісів – один з пріоритетів компанії;
  • практично відсутні доходи від роумінгу, які раніше складали значну частину інвестицій у мережу.

Перераховані фактори, а також те, що Vodafone, на відміну від інших учасників ринку, не переглядав тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного, змушує компанію актуалізувати тарифи. З 15 травня 2020 зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G+, з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. У середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають у повідомленнях завчасно.