Vodafone підготував мережу до Сорочинського ярмарку

Фото: espreso.tv

З 16 по 21 серпня у с. Великі Сорочинці відбудеться знаменитий Сорочинський ярмарок. Vodafone підготував мережу до підвищених навантажень у цьому полтавському селі – під час заходу кількість дзвінків та обсяги пересилання даних зростають утричі.

Цього року відвідувачі Національного Сорочинського ярмарку зможуть не тільки без перешкод дзвонити та користуватись мобільним інтернетом, але й безплатно телефонувати за кордон. На території ярмарку працюватиме справжня англійська телефонна будка, з якої можна буде зателефонувати за будь-яким номером в одну із 62 країн світу. З переліком країн можна ознайомитись на сайті оператора. Це країни, до яких можуть зателефонувати абоненти тарифів Vodafone Red, користуючись уже включеними в пакет хвилинами в тарифі.

Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні ярмарково-виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік у передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га просто неба в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Ярмарок надзвичайно колоритно описаний у повісті Гоголя «Сорочинський ярмарок», циклі повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я