Субота, 13 Липня, 2024

1 ТБ накопичувача у Galaxy S23 Ultra бракує для фотографій: розмір знімків перевищує 120 МБ

Якщо вам здавалося, що 1 ТБ в смартфоні – це багато, тоді у вас не було Galaxy S23. Цей телефон має камеру з роздільною здатністю 200 мегапікселів. Розмір кожної фотографії з такої камери може перевищувати 120 МБ. Зважаючи, що Galaxy S23 не має слоту для карток пам’яті microSD, любителям фотографувати на смартфон не вистачатиме навіть топової моделі з накопичувачем 1 ТБ.

Для стандартних зображень JPEG не повинно бути проблем із дисковим простором, оскільки файли JPEG стискаються і вони не займають багато місця. Проблеми можуть виникнути у тих, хто вважає за краще знімати у форматі RAW.

Зображення RAW не стискаються, тому займають набагато більше місця. Навіть 50-мегапіксельне зображення RAW, зроблене основною камерою Galaxy S23 Ultra в яскравий сонячний день, може призвести до розміру файлу 127 МБ. Це означає, що 200-мегапіксельне зображення в тому самому форматі займе значно більше місця для зберігання.

Топова версія Galaxy S23 Ultra оснащена вбудованим флеш-накопичувачем ємністю 1 ТБ. Але навіть цього може бути недостатньо для тих, хто часто фотографує та знімає відео за допомогою свого телефону. Адже запис відео 8K зі швидкістю 30 кадрів в секунду додатково збільшує потребу в місці для зберігання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися