Четвер, 30 Травня, 2024

10 міфів про джейлбрейк iPhone

Існує безліч міфів про джейлбрейк – повні права на користування власним мобільником Apple. Багато з них доводиться чути з року в рік, але що з цього правда? Чи призводить джейлбрейк до втрати гарантії на iPhone і iPad? Наскільки складно зробити джейлбрейк? Чи є взагалі сенс його робити? У цьому розібрався ресурс Macdigger.

1. Джейлбрейк позбавляє гарантії

Джейлбрейк робиться не назавжди. Якщо ви хочете звернутися в гарантійний відділ, просто використовуйте Cydia Impactor, щоб стерти всі сліди джейлбрейку, або відновіть iOS «з нуля» через iTunes. Після цього Apple не дізнається, чи отримували ви коли-небудь повні права на користування своїм телефоном або працювали у встановлених виробником обмеженнях.

2. Джейлбрейк знижує продуктивність

Звичайно, ви зможете встановити безліч твіків, і деякі можуть сповільнити ваш гаджет. Але якщо ви будете стежити за тим, що ви ставите на свій гаджет, то не зіткнетеся з падінням продуктивності. Більш того, за допомогою твіків можна прискорити роботу iPhone.

3. Джейлбрейк робить iPhone менш захищеним

Знову-таки, вам потрібно стежити за тим, які програмні розробки ви встановлюєте. Точно так само джейлбрейк може зробити ваш смартфон більш захищеним. Зокрема, розробники джейлбрейку випускали оновлення з виправленням помилок в iOS раніше, ніж це робила сама Apple. Якщо ви будете триматися подалі від підозрілих репозиторіїв, піратства, сумнівних твіків і не відкриєте ОС, встановивши OpenSSH або AFC2, – ви будете в повній безпеці.

4. Джейлбрейк заборонений

Насправді це не так, ніхто не має права заборонити вам зробити джейлбрейк свого пристрою.

5. Джейлбрейк для темних особистостей

Деякі вважають, що джейлбрейк – це щось підозріле, чим займаються дивні особистості в темних підворіттях. Джейлбрейк роблять абсолютно різні люди: професіонали і початківці, батьки, діти, знаменитості і музиканти. Джастін Бібер одного разу користувався iPhone з джейлбрейком.

6. Джейлбрейк – це складно

Джейлбрейк вашого iPhone, iPad або iPod touch займе менше часу, ніж ви витрачаєте на приготування ранкової кави. Повірте – це дуже легко, і кожен без проблем може його зробити.

7. Джейлбрейк не безоплатний

Джейлбрейк не може бути платним. В інтернеті можна знайти безліч повчальних статей і роликів. Якщо вам пропонують заплатити – вас просто обманюють.

8. Джейлбрейк скорочує час автономної роботи

У цьому є частка правди, але ігри на смартфоні також погано впливають на акумулятор. Якщо ви будете уважно підходити до вибору твіків, то зможете зберегти акумулятор вашого гаджета. Сам факт джейлбрейку не означає, що ваш пристрій автоматично буде швидше розряджатися. Крім того, існують твіки для збільшення автономності гаджетів.

9. Джейлбрейк створений для піратства

Насправді це не так. У той час як деякі дійсно користуються можливістю встановлювати піратський софт на зламані пристрої, це, безумовно, не є причиною появи джейлбрейку і приводом його зробити. Більшість вдається до джейлбрейку, оскільки він дозволяє персоналізувати iPhone і iPad, а не заради нелегальних програм.

10. Джейлбрейк більше не потрібен

Чи можете ви встановити тему оформлення на iPhone із заводською прошивкою? Або запустити відео поверх іншої програми? А може, Apple дозволяє прискорити занадто повільну анімацію iOS? Чи можете ви отримати доступ до файлової системи iPhone? Або записати скринкасти на своєму iPhone? Ви можете налаштувати перемикачі в Пункті управління? На всі ці питання відповідь буде негативною. Але все це можна зробити за допомогою джейлбрейк-твіків з магазину програм Cydia.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися