12 додатків, які допомагають заощаджувати

Відкладаєте на подорож своєї мрії? Хочете запланувати сімейний бюджет і витрачати менше? Журнал ELLE зібрав 12 додатків, що дозволяють економити час і гроші.

Hopper

Завдяки додатку ви зможете заощадити на авіаквитках. Вам потрібно лише вказати дату і місце призначення – Hopper підбере оптимальний рейс і повідомить про час, коли ціни на нього почнуть знижуватися.

Goodbudget

Ви знімаєте квартиру із сусідом і відкладаєте на покупку нового холодильника? Чи, може, плануєте з чоловіком поїздку в Париж? Goodbudget синхронізує кілька пристроїв, створюючи таким чином загальний бюджет, де ви можете відстежити рух коштів і суму, яку вам вже вдалося заощадити.

Santa’s Bag

Вам знайомий передсвятковий настрій, коли хочеться скупити абсолютно все? Або ж ви, навпаки, не можете зрозуміти, кому і що дарувати? Santa’s Bag дозволяє скласти списки подарунків і тих, кому їх потрібно дарувати, а так само відстежує, скільки ви вже встигли витратити із заздалегідь зазначеного бюджету.

Wi-Fi Finder

Якщо ви опинилися в незнайомому місті по роботі або ж вам просто не терпиться поділитися з друзями селфі на тлі Ейфелевої вежі – на допомогу прийде Wi-Fi Finder. Програма знаходить всі довколишні точки безоплатного Wi-Fi, дозволяючи мінімізувати витрати на дзвінки в роумінгу й оплату за користування інтернетом у готелі.

BIGWORDS

Додаток актуальний для тих, хто планує вирушити на навчання за кордон. Книги, а особливо навчальні посібники коштують дорого, але BIGWORDS сканує штрихкод підручника, який вас цікавить, і повідомляє, в якому книжковому магазині можна придбати його дешевше.

Kindle

Заощадити на купівлі книг допоможе додаток від Kindle. Навіть якщо у вас немає електронної читалки, обзавестися додатком варто: щодня на сайті з’являється десяток безоплатних книг, які ще не скоро дійдуть до українського ринку. Знання англійської тут обов’язкове.

Fitness Buddy і Sworkit

Послуги персонального тренера й абонемент в спортзал коштують дорого. Два простих додатки – Fitness Buddy і Sworkit – допоможуть вам підібрати найбільш ефективну програму тренувань і наочно продемонструють, як виконувати ті чи інші вправи.

Hotel Tonight

Якщо ви фанат спонтанних подорожей – це додаток для вас. Hotel Tonight швидко знайде вільний номер за найнижчою ціною.

Out To Eat With Kids

Подорожуєте з дітьми? Out To Eat With Kids допоможе вам знайти заклад, де дітей пригощають безплатно.

Happy Hour Finder

Вирушаючи в подорож, ви обов’язково захочете відвідати один з місцевих барів. Happy Hour Finder показує довколишні заклади, в яких сьогодні акція на алкоголь.

Level Money

Привести свій бюджет до ладу вам допоможе Level Money. Вказавши свій бюджет і вносячи витрати, ви зможете простежити, скільки витрачаєте за день, тиждень або місяць.

Goldstar

Купити квитки на концерт Тімберлейка за півціни або заощадити кілька євро на похід у театр? Якщо ви любите всілякі концерти, Goldstar стане незамінним помічником.