П’ятниця, 12 Липня, 2024

13 порад для полегшення життя у Facebook

Facebook

Інтерфейс найбільшої соціальної мережі світу має багато функцій. Але іноді вони заховані досить далеко, і Facebook про них особливо не повідомляє. Знаючи їх, можна зробити життя в цій соцмережі легшим. Ось 13 таких порад.

 1. Знайти потрібний свій коментар

У «Журналі дій» Фейсбук збирає всі ваші дії – лайки, коментарі і пости. Якщо вам треба згадати, як ви відреагували на той чи інший пост, – відмотайте журнал і знайдіть потрібне.

 1. Налаштування реклами

Вам показують дивну рекламу? Зайдіть на цю сторінку і подивіться сторінки і теми, які, на думку Facebook, вам цікаві. В основному там наведені сторінки, на які ви підписалися самостійно, але соцмережа може додавати деякі речі сама, спираючись на вашу активність. Іноді сюди потрапляють дивні теми, і від них можна відписатися.

 1. Керування постами

Хочете заховати пост? Для кожної публікації можна вибрати не тільки стандартні варіанти приватності – для всіх або для друзів, – але і налаштувати індивідуально. Якщо вибрати пункт «Налаштування користувача» в додатковому меню, соцмережа запропонує вказати, хто повинен бачити пост.

 1. Зручніше спілкування

Чат у веб-версії здається вам незручним? На телефонах Facebook виділив чат в окремий додаток Messenger, і у нього є веб-версія. Заходьте на messenger.com і спілкуйтеся там – це набагато зручніше маленьких віконець чату в нижній частині сайту соцмережі.

 1. Зручніше читання

Ніколи читати? Зберігайте посилання на потім, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку поста, до якого прикріплене посилання. Там буде кнопка «Збережені посилання». Ця закладка дозволить прочитати матеріал потім. Переглянути свої закладки можна в розділі «Збережене».

У закладки додається тільки посилання, але не пост. Якщо ви хочете зберігати пости повністю, то створіть закриту групу з одного себе і діліться публікаціями в цю групу.

 1. Телефонні дзвінки

Набрид скайп? Телефонувати можна через Facebook. Дзвонити можна як з мобільних додатків, так і з браузера.

 1. Вражайте фотографіями

У Facebook уже кілька місяців існує можливість завантажувати і переглядати сферичні панорами. В Android вони робляться через відповідну функцію в стандартному додатку камери, в iPhone – за допомогою безплатного додатка Google Street View.

 1. Відео замість аватара

Мобільні додатки Facebook дозволяють завантажити як аватарку коротке відео. Після цього люди, які зайдуть у ваш профіль (неважливо – з телефона або з комп’ютера), побачать його.

 1. Зручніше відео

За замовчуванням Facebook починає програвати відео, які трапляються у стрічці. Але в налаштуваннях сайту і мобільних додатків можна відключити це.

 1. Швидша навігація

У веб-версії Facebook можна перемикатися між постами у стрічці за допомогою кнопок J (наступний) і K (попередній). Лайки можна ставити кнопкою L, ділитися – клавішею S, а якщо натиснути ?, соцмережа покаже всі гарячі клавіші.

 1. Що почитати при затишші

Нічого не відбувається? Подивіться, що ви писали рік тому: час від часу фейсбук пропонує подивитися на пости і фотографії, які ви викладали в цей же день рік чи кілька років тому. Але можна не чекати нагадування від соцмережі, а заглянути на цю сторінку і згадати приємні моменти.

 1. Фільтрування послань

Вам ніхто не пише? Перевірте відфільтроване – Facebook відкладає повідомлення від людей, які не знайомі з вами, в папку «Запити на листування». Крім того, є категорія відфільтрованих повідомлень, які заховані ще глибше. Переглянути всі, що вам пишуть, можна на цій сторінці.

 1. Користуватися без страху

Боїтеся, що Facebook може вас забанити? Цілком логічно: з літа 2015 року Facebook почав активно блокувати акаунти російськомовних користувачів за пости, які містять «образливі» висловлювання. Щоб мати можливість писати під час заборони, треба просто завести другий акаунт, додаючи до нього посилання на основний профіль.

За матеріалами: Meduza.io.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися