Середа, 6 Грудня, 2023

4 настільні гри, в яких можна переписати історію Вестеросу

Hobby World нагадують фанатам «Гри престолів» про цілу серію настільних ігор, які органічно доповнять всесвіт і дозволять переписати історію Вестеросу на свій розсуд. На сьогоднішній день успішно продаються 4 повноцінних гри й одне доповнення.

«Пісня льоду та полум’я»

Класична тактична настілка з мініатюрами, картками і кубиками. Гравцям пропонують цілий набір бойових персонажів, для битв, а також «мирних» героїв, за допомогою яких можна вести переговори, плести інтриги і втикати кинджали в спини ворогів і друзів.

«Catan: Гра Престолів»

Гра присвячена Нічній Варті і розповість про найскрутніший період існування ордену. Тисячі років Варта обороняла стіну, не даючи пройти ні дикунам, ні чужим, але тепер Манс Рейдер зібрав багатотисячне військо, щоб пробити щит Вестеросу.

 

«Гра Престолів: Правиця короля»

Автори цієї настільної гри пропонують спробувати себе в мистецтві переговорів і плетіння змов. Передісторія розповідає про те, що в Королівську Гавань скликані претенденти на місце Правиці. Гравцям потрібно вижити в підлій підкилимовій боротьбі і забрати бажану посаду.

 

«Гра престолів. Настільна гра»

Мабуть, найбільша і найцікавіша з усіх представлених ігор. Присвячена вона повністю військовим походам, тому готуйтеся віддавати накази багатотисячним арміям і флотам, а також вести переговори з ворогами і друзями. Доведеться воювати, укладати союзи і зраджувати союзників, щоб вижити в цій підступній боротьбі.

Доповнення «Гра Престолів. Мати драконів»

Аддон до попередньої гри дозволить перенестися з Вестеросу у Вільні міста, де закріпилася Дейєнеріс Таргарієн. Гравцеві потрібно вторгнутися із зібраною армією кочівників у Сім Королівств і кров’ю і вогнем вирвати Залізний трон в інших великих домів.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися