5 простих ігор, у які можна грати у браузері

Сучасні інтернет-технології перетворили браузер на потужний мультимедійний комбайн. Сервіси для роботи у вікні веб-навігатора на кшталт Google Docs чи Microsoft Office Online знайомі сьогодні майже всім. Але в браузері можна не лише працювати, а й розважатися. Необхідно лише, щоб веб-навігатор підтримував технологію HTML5. Ось 5 простих ігор, у які можна так гратися.

1. Bombermine

Гра Bombermine не втрачає популярності з роками завдяки своєму веселому геймплею. Створена версія на HTML5 додає до звичайної гри ще й мультиплеєр, у якому можна взаємодіяти із сотнями інших гравців. Усі учасники намагаються підкласти один одному бомби та втекти від чужих зарядів.

2. Polycraft

Polycraft можна віднести до ігор типу tower-defence. У них потрібно захищати базу від нескінченних військ противника. Гра використовує всі переваги технології WebGL і тому має досить якісну графіку.

3. Cut the Rope

 

Гра Cut the Rope відома мільйонам людей у світі. Суть гри в тому, щоб нагодувати жабеня різнокольоровими цукерками на мотузках, які потрібно перерізати. Zynga, і Microsoft випустили HTML5-версію у 2012 році, але тоді не було підтримки мобільних пристроїв. У 2013 році сама ZeptoLab у співпраці з Mozilla запустила HTML5-версію, в яку можна грати на планшетах зі смартфонами.

4. Save the Day

Проста гра, в якій ви будете рятувальником. За допомогою вертольота потрібно врятувати тих, хто вижив за певний проміжок часу, підібравши їх на борт вертольота. По закінченні часу рятувальний вертоліт вибухне, якщо врятувати не всіх.

5. Runfield

У цій грі ви будете лисицею, яка постійно біжить та перестрибує перешкоди. Це проста забавка, в якій необхідно мати добру реакцію, щоб вчасно клікати мишкою для стрибка.