Вівторок, 23 Липня, 2024

5 жестів на iPhone, про які ви могли не знати

hand using phone

Жести додають зручності сенсорним гаджетам. І якщо деякі з рухів – щипок, свайп, тап – здаються інтуїтивно зрозумілими, то про інші ви можете навіть не здогадуватися. Ось кілька таких жестів, які можуть стати в пригоді щодня, але про які ви могли не знати.

  1. Повернути закриті вкладки в Safari

Випадково закрили вкладку? Її можна легко повернути. У Safari відкрийте меню перегляду вкладок, натиснувши на іконку в правому нижньому кутку. Потім тапніть та утримуйте палець на іконці нової вкладки, яка виглядає, як знак +. На екрані з’явиться перелік нещодавно закритих сторінок.

  1. Потрусити для відміни

Помилково виконані дії можна легко відмінити, струснувши iPhone. Ця опція доступна в численному переліку програм, серед яких – пошта та повідомлення. Активувати її можна в меню «Доступність» у налаштуваннях.

  1. Змусити телефон читати текст

Ви можете зробити так, щоб мобільник читав уголос все, що написано на екрані. Для цього активуйте спершу відповідну опцію в меню «Доступність». Потім двома пальцями протягніть по екрану, і мобільник почне читати. На дисплеї з’явиться панель з налаштуванням швидкості віртуального диктора.

  1. Видаляти розряди в калькуляторі

Вбудований у iOS калькулятор дозволяє не лише очищати введені числа кнопкою С. Можна також виправляти їх, видаляючи останній введений розряд. Для цього треба лише в числовому полі зробити свайп вправо або вліво. Щоб скопіювати результат аби вставити його в іншій програмі, тапніть та утримуйте на ньому. Потім натисніть опцію «Копіювати».

  1. Швидший вибір символів

Для набору символів, які присутні в іншій розкладці, не обов’язково на неї перемикатися. Тапніть та утримуйте на кнопку з номером. З’явиться панель, на якій можна вибрати потрібний символ.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися