Смартфон з портативним монітором – новий клас пристроїв від Samsung та LG

Вендори пропонують використовувати для смартфона «монітор пристрою»

Сучасні смартфони вже давно досягли діагоналі, яка раніше була виключно планшетною. Але навіть 6-7 дюймів все ще недостатньо, вважають вони. Samsung та LG придумали, як можна ще більше наростити діагональ екрана смартфона.

Вендори пропонують використовувати для смартфона «монітор пристрою». Це дисплей, який не має власного процесора та операційної системи. Він важить близько 1 кг та має вбудований акумулятор великої ємності. Як центральний гаджет використовується смартфон.

Розробники вважають, що така комбінація відкриває новий клас пристроїв – щось середнє між ноутбуками та смартфонами.

У Samsung називають свій концепт Dexbook. Це монітор з діагоналлю 14,1 дюйма та роздільною здатністю Full HD (FHD). Гаджет важить до 1 кг та має батарею ємністю 10 000 мА·год.

LG Electronics розробляє аналог під назвою Cloud Top, і її пристрій також має діагональ 14,1 дюйма та роздільну здатність FHD. Вага девайсу становить близько 600 грамів, а ємність акумулятора – 5000 мА·год.

Монітори для смартфонів як Samsung, так і LG продаватимуться за ціною від $340 до $425. Це дешевше, ніж ноутбук, а також дорожче типового смартфона або мобільного планшета. Випуск продуктів запланований на другу половину року.

1 коментар

  1. О, самсунгу тепер буде що блокувати, бо ці монітори будуть зроблені для Польщі (звісно, якщо хтось ще буде купквати самсунг).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я