Флагманські смартфони Google Pixel 2 – які вони

До новинок від Google прикута особлива увага, адже це еталонні смартфони на Android

Google показала дві нові моделі телефонів власної розробки. Це апарати Pixel 2 та Pixel 2 XL, який має трохи більші габарити. До новинок від Google прикута особлива увага, адже це еталонні смартфони на Android. Ось які особливості отримали цьогорічні девайси.

Pixel 2

Pixel 2

Найменший смартфон серії має екран 5 дюймів з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Екран завжди ввімкнений і показує, яка музика грає навколо. Щось схоже реалізовано в додатку Shazam.

Корпус у пристрою захищений від потрапляння вологи, а також спізнюється за останньою модною тенденцією – рамки в Pixel 2 зверху та знизу досить широкі.

Із цікавих особливостей – телефон реагує на «здавлювання» корпусу. Так можна викликати віртуального асистента чи зробити селфі. Ця функція вже добре відома – її вперше представили в апараті HTC U11.

Камера мобільника нараховує 12,2 мегапікселя, обладнана об’єктивом зі світлосилою f/1.8 і має оптичну стабілізацію. Усе це дозволяє в тестах лабораторії DxOMark отримати 98 балів і титул однієї з найкращих камер у смартфонах. Найближчий конкурент – Samsung Galaxy Note 8 – відстає на 4 бали.

А ось модну нині відмову від роз’єму 3,5 мм апарат підтримав – навушники просто так уже не підключиш. Це необхідно буде робити через адаптер USB-C, який йде в комплекті.

Смартфон працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 835 і під управлінням останньої версії Android 8.0 Oreo. Для додатків він має 4 ГБ оперативної пам’яті. Окрім цього, девайс обладнаний 64 або 128 ГБ флеш-накопичувача без підтримки карток microSD. У разі недостатньої кількості вільного місця Google пропонує користуватися його необмеженою для фото і відео «хмарою».

Ціна новинки починається від 649 доларів.

Google Pixel 2 XL

Це такий самий апарат, але з великим екраном на 6 дюймів та роздільною здатністю 3200х1800 пікселів. За додатковий дюйм доведеться віддати від 849 доларів.