Вівторок, 28 Травня, 2024

Opera Mini буде головним у телефонах Microsoft

У власників бюджетних мобільників Microsoft з’явиться вибір, яким браузером користуватись, адже на них буде не лише Xpress, а й Opera Mini. Останній стане веб-навігатором за замовчуванням у телефонах на базі платформ Series 30+, Series 40 та Asha завдяки угоді між Opera та редмондською корпорацією.

Власники таких мобільників, які для доступу в інтернет уже користуються браузером Xpress, зможуть замінити його на останню версію Opera Mini. А в нових пристроях цей веб-навігатор буде головним із самого початку. Завдяки властивостям Opera Mini вони зможуть заощаджувати на мобільному трафіку з вбудованою в браузер технологією стиснення даних.

Opera Mini – це популярний браузер для мобільних пристроїв (мобільні телефони, смартфони, КПК), який є спрощеною версією Opera Mobile. Він створений на базі J2ME, хоча існують нативні версії програми для Symbian, Android, iOS, Bada, Windows Mobile і MeeGo, які не потребують J2ME. Працює через проксі-сервер компанії Opera Software, що дозволяє реалізувати стиснення даних. Загальна база користувачів цього браузера нараховує 250 млн осіб.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися