Середа, 19 Червня, 2024

$949 – стільки коштують навушники з вбудованим очищувачем повітря

Dyson оприлюднила додаткові відомості про свої навушники Dyson Zone з вбудованим очищувачем повітря. Аксесуар, який надійде в продаж у березні, коштуватиме 949 доларів.

Dyson Zone підтримує Bluetooth 5.0 і має аудіороз’єм 3,5 мм і порт USB-C для зарядки. Dyson стверджує, що навушники можуть працювати до 50 годин від батареї лише для аудіо. Після вмикання очищувача повітря час скорочується до максимум чотирьох годин. Dyson не вказує, чи ввімкнено активне шумозаглушення при цьому, адже воно також суттєво скорочує час роботи.

Навушники бездротові та оснащені літій-іонним акумулятором ємністю 2600 мАг, а Dyson стверджує, що пристрій можна повністю зарядити за три години.

Аксесуар оснащений 11 мікрофонами, вісім з яких використовуються вдосконаленою системою шумозаглушення пристрою (ANC). Дайсон стверджує, що ці мікрофони можуть відстежувати навколишні звуки 384 000 разів на секунду, зменшуючи фоновий шум до 38 дБ. Два з мікрофонів, що залишилися, формують промінь для придушення шуму від системи фільтрації повітря, тоді як один мікрофон фактично використовується для виявлення голосу під час дзвінків.

Що стосується фільтрації повітря, Dyson стверджує, що комбінація електростатичних фільтрів може вловлювати до 99 відсотків частинок забруднення (розміром 0,1 мікрона), а вугільні фільтри спрямовані на гази, пов’язані з забрудненням міста, такі як діоксид азоту та двоокис сірки.

Ці фільтри служать 12 місяців і не підлягають повторному використанню. Dyson не стверджує, що Dyson Zone можна використовувати для запобігання захворюванню на інфекцію.

Система фільтрації повітря діє як козирок, оскільки вона не утворює щільного ущільнення навколо обличчя, і її можна від’єднати від навушників, зафіксувавши на місці за допомогою набору магнітів.

Вбудований датчик контролює якість повітря та рівень шуму в навколишньому середовищі в режимі реального часу, надаючи результати через додаток MyDyson. Вбудований акселерометр відстежує та автоматично регулює повітряний потік, коли пристрій перебуває в автоматичному режимі з прикріпленим козирком.

Специфікація навушників вказує вагу пристрою як 595 грамів без прикріпленого козирка, що збільшується до 670 грамів у повному зібраному стані. Це набагато важче, ніж середні навушники подібного класу на ринку.

Що стосується ціни, то 949 доларів також значно дорожче, ніж такі продукти, як Sony WH-1000XM5 (400 доларів) або Apple AirPods Max (550 доларів). Було б дешевше просто купити одні з цих навушників та окремо купити респіратор або, можливо, «розумну» маску.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися