Середа, 29 Травня, 2024

Адольф Гітлер отримав сертифікат COVID-19 – злодії поцупили ключі системи генерації сертифікатів Євросоюзу

Деякі ключі, які використовувалися для створення пропусків COVID-19, які широко використовувалися для доступу до авіарейсів, ресторанів і музеїв по всій Європі, були вкрадені. Злодії використали ключі, щоб створити QR-код сертифікату COVID-19 для Адольфа Гітлера, повідомляє італійська служба новин ANSA. Також у даркнеті з’явилися продавці, які продають COVID-19 сертифікати, що згенеровані вкраденими ключами.

Влада уже скасувала всі перепустки, створені за допомогою цих кодів європейського Green Pass. Також було скликано кілька зустрічей на високому рівні, щоб з’ясувати, чи є крадіжка поодиноким випадком. На даний момент невідомо, скільки вкрадених кодів.

Італійська влада каже, що коди не були вкрадені в Італії. За попередніми даними, атака могла бути спрямована на контрагента в іншій європейській країні.

Перепустка щодо відсутності COVID-19 у Адольфа Гітлера, народженого 1 січня 1900 року, була дійсною після перевірки за допомогою програми Verification C19. Вона циркулює в інтернеті кілька днів

Рішенням було б інверсія цих ключів, яка призвела б до визнання недійсними всіх створених пропусків, і їх повторне штампування”, – пояснює професор комп’ютерної безпеки та комп’ютерної криміналістики в Політехнічному університеті Мілана Стефано Занеро.

Експерт додає, що QR-кодом сертифіката можна маніпулювати різними способами. Потенційно навіть вручну, «невірним працівником» під час введення даних, але в цьому випадку це буде більше схоже на зміну приватних криптографічних ключів, які дозволяють генерувати пропуски. .

«Навіть якщо зараз справи стосуються Франції та Польщі, ми не можемо знати масштаби цього явища, оскільки кожна країна зберігає свої ключі, ані рахунок збитків, оскільки ключі також могли бути вкрадені кілька місяців тому»- , додає Занеро.

Експерт нарешті каже, що ця акція виглядає демонстративною, оскільки фальшиві Green Pass оформляються Адольфу Гітлеру. «Персонаж, якого вже немає в живих влаштовує галас», – каже він.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися