Alt + Tab в Windows 11 скоро стане набагато краще

При перемиканні між додатками в Windows 11 весь екран став розмитим, в той час як в Windows 10 просто відображалося меню додатків без ефекту розмиття.

Корпорація Майкрософт покращує зовнішній вигляд перемикання вікон за допомогою поєднання клавіш Alt + Tab в Windows 11.

Перемикання вікон за допомогою комбінації клавіш є популярним варіантом серед користувачів, і це особливо корисно, якщо використовується повноекранний додаток, який перестає відповідати на запити. Натиснувши Alt + Tab на клавіатурі, можна швидко вийти з проблемного додатка.

При перемиканні між додатками в Windows 11 весь екран став розмитим, в той час як в Windows 10 просто відображалося меню додатків без ефекту розмиття.

У збірці, яка тестується серед користувачів Windows Insider, можна протестувати наступні функції Windows 11 на ранній стадії, такі як вдосконалена панель завдань. Інтерфейс Alt + Tab виглядає більш чистим, з розмитим зовнішнім виглядом навколо самої функції, і він не займає увесь екран.

У цій новій збірці Alt + Tab вже виглядає простіше для очей, тому можна перемикатися між додатками і як і раніше бачити вміст в активному вікні, яке відображалося до цього.

Кодова назва наступного великого оновлення Windows 11 – Sun Valley 2. Якщо це звучить знайомо, то це тому, що випущена версія Windows 11 мала кодову назву Sun Valley.

Це майбутнє оновлення буде повне удосконалень, а також поліпшень у порівнянні з тим, до чого користувачі звикли за останні кілька місяців з моменту випуску Windows 11 в листопаді. Судячи з нового вигляду Paint, Clock і майбутньої перезавантаження програвача Windows Media, Sun Valley 2 виглядає значним оновленням.

Вихід Sun Valley 2 запланований на травень, приблизно через рік після оголошення Windows 11, і ми, можливо, нарешті побачимо, що додатки для Android з магазину додатків Amazon з’являться в Магазині Microsoft.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я