AMD також хоче перетворити ноутбуки з Windows 10 на смартфони

Експерти припускають, що, найімовірніше, у ноутбуках з процесорами AMD Ryzen використовуватимуть саме Snapdragon X16 LTE.

У світі ноутбуків назріває суттєве зрушення: ці гаджети будуть завжди на зв’язку та онлайн, як нині смартфони. Поштовх до цього дала адаптація Windows 10 до роботи на смартфонних процесорах ARM від Qualcomm, які мають вбудовані стільникові модеми. Традиційні чіпи x86 не мають подібного, тому AMD – один із їхніх виробників – уклав угоду з Qualcomm на поставку модемів LTE Snapdragon для ноутбуків з процесорами AMD Ryzen.

AMDПредставники компанії кажуть, що вбудовані в лаптопи модеми відкриють шлях новому поколінню мобільних рішень категорії Always Connected. Вони зможуть пересилати дані у мережах 4G LTE на швидкості до 1 Гбіт/с. У Qualcomm для цього нині є два оптимальні рішення – торішній модем Snapdragon X16 LTE і більш свіжий Snapdragon X20 LTE.

Експерти припускають, що, найімовірніше, у ноутбуках з процесорами AMD Ryzen використовуватимуть саме Snapdragon X16 LTE. Новітній Snapdragon X20 LTE має з’явитися тільки в першому кварталі наступного року. Окрім цього, його в першу чергу використовуватимуть для флагманських смартфонів.

В офіційному прес-релізі немає інформації щодо дати виходу ноутбуків з процесорами AMD Ryzen і модемами Qualcomm. Попередньо відомо, що прем’єрні покази таких рішень відбудуться вже на початку січня на північноамериканській виставці електроніки CES 2018.

1 коментар

  1. Это, в смысле, теперь вместо телефона таскайся все время с ноутбуком?

Comments are closed.