Вівторок, 16 Квітня, 2024

Vodafone визнали одним із найкращих роботодавців України

Портал HeadHunter Україна з’ясував, в яких компаніях нашої держави найкращі умови для роботи. Учасники опитування назвали Vodafone Україна одним із найкращих роботодавців.

Як показало опитування, у якому взяли участь близько 4,5 тисяч респондентів, найважливішими критеріями при виборі компанії-роботодавця є її стабільність (назвали 69% опитаних), корпоративна культура (40%) і соціальна відповідальність компанії (34%).

«Ми у Vodafone Україна будуємо корпоративну культуру на основі довіри. Це означає, що ми чесно заявляємо, яких людей ми чекаємо до себе в компанію, а люди можуть робити усвідомлений правильний вибір, приходячи до нас працювати. Наше завдання – щоб внутрішні життєві цінності наших співробітників збігалися з цінностями компанії, тоді люди довго залишаються в нашому колективі та ефективно працюють на свою користь і, відповідно, на користь бізнесу. Ми будуємо компанію, в якій кожен може відчувати себе самим собою. Це найскладніше, що компанія може зробити, але найбільш правильне», – зазначила директор з управління персоналом Vodafone Україна Надія Сіренко.

Детальніше ознайомитися з корпоративним життям компанії Vodafone, яка задає тон ринку телекомунікаційних технологій і створює нові тренди у 80 країнах світу, можна на новому кар’єрному сайті компанії career.vodafone.ua. Тут також можна знайти повний перелік вакансій і зв’язатися з віртуальним помічником, який дозволяє претендентам швидко знайти потрібну вакансію, дізнатися про неї більше та зв’язатися з рекрутером. Віртуальний помічник працює також на сторінці в мережі Faceboook Vodafone UA Careers.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися