Середа, 29 Травня, 2024

Android 12 зможе клонувати додатки

Сьогодні лише власники смартфонів деяких марок можуть запускати дві однакові програми з різними акаунтами одночасно. Іншим доводиться обирати один акаунт або використовувати проміжні додатки. Смартфони з Android 12 отримають стандартну опцію клонування програм.

Після офіційного анонсу Android 12 на початку цього місяця Google випустила документ з визначенням сумісності Android 12 (CDD). У цьому документі згадується новий тип профілю користувача, який називається Clone. Цей профіль надає функцію нативного клонування додатків на смартфонах з цією версією ОС.

Профіль клонування – це тип профілю користувача, який використовується для запуску другого екземпляра додатка для одного користувача. Це можуть бути, наприклад, месенджери, прив’язані до кількох номерів телефонів одночасно. Тільки основний користувач може мати профіль клонування.

Деякі виробники, наприклад OnePlus, Samsung та Xiaomi, уже давно пропонують функцію клонування програм у своїх власних оболонках Android. Наразі така функція недоступна на Google Pixel та інших пристроях.

Тим користувачам, які бажають встановити та запустити на своєму телефоні Google Pixel другий екземпляр додатку, наприклад месенджера, потрібно налаштувати робочий профіль. Це може бути незручним та складним.

Також при бажанні встановити кілька примірників програми на свій пристрій можна використовувати сторонні програми, наприклад Parallel Space.

За допомогою нового профілю клонування користувачі Android 12 зможуть встановлювати та запускати три екземпляри однієї програми одночасно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися