Android 7.0 Nougat може з’явитися вже в серпні

Цього року компанія Google почала тестування наступної версії Android раніше, ніж звичайно, випустивши першу бету ще до конференції для розробників I/O. Минулого тижня вийшла п’ята, і вона ж остання бета-версія Android 7.0 Nougat. Відразу ж після випуску першої бети Android N компанія Google опублікувала план випуску наступних збірок, згідно з яким офіційний реліз фінальної версії запланований у термін до 21 вересня. Та стало відомо, що чекати залишилося зовсім недовго. Відомий інсайдер Еван Бласс написав у Twitter, що Android 7.0 вийде вже наступного місяця.

Також Еван підтвердив передбачення багатьох фахівців, що смартфон Nexus 5 не отримає оновлення до 7.0 Nougat. Таким чином, з лінійки Nexus до Android 7.0 Nougat оновляться Nexus 5X, 6, 6P, 9, Nexus Player, а також планшетний комп’ютер Pixel C.

Nougat_screen
В Android 7.0 Nougat на користувачів очікує велика кількість як масштабних, так і незначних змін. Основними є оновлений центр повідомлень, зміни щодо групування повідомлень і роботи з ними, багатовіконний режим, що дозволяє запускати два додатки на екрані одночасно, поліпшена робота енергозберігаючого режиму Doze, який буде працювати завжди, коли пристрій заблоковано, новий режим Data Saver для економії мобільного трафіку, повернення «нічного» режиму і багато іншого.

Найменше змін після оновлення до Android 7.0 Nougat чекає власників телеприставок і телевізорів на базі Android TV. Насправді помітних нововведень буде всього два: режим РіР (картинка в картинці), що дозволяє згорнути відео в невелике вікно і продовжити роботу з іншими додатками, і можливість перемикатися між запущеними програмами. Щоб відкрити список додатків, потрібно затиснути кнопку «Додому» на пульті ДУ.

Як завжди, першими нову версію отримають власники пристроїв модельних рядів Nexus і Android One.

Джерело: 4pda