Неділя, 14 Квітня, 2024

Android серйозно оновить дизайн – уперше з 2014 року

Операційна система Android 12 стане першою, яка почне втілювати новий зовнішній вигляд цієї ОС. У Google його назвали Material NEXT. Використовуваний нині стиль дизайну Material тримається з 2014 року, і вперше його запровадили в Android 5.

Про підготовку нового візуального стилю в інтерфейсі користувача стало відомо з внутрішніх документів Google, якими пошуковий гігант поділився з OEM-партнерами. У них містилися макети оновленого вигляду Android 12, яка нині знаходиться на фінальних стадіях розробки.

Інформації про концепцію Material NEXT поки немає, відомо лише, як можуть виглядати панель сповіщень, домашній екран, налаштування приватності, додаток камери Google Camera. Також відомо, що Google заохочує компанії створювати індивідуальний візуальний стиль.

Серед інших помітних змін в Android буде зміна вигляду екрана блокування та інформації, що виводить функція Always on Display. Наприклад, іконки сповіщень у Always on Display більше не будуть по центру. Годинник та смарт-простір розмістяться у верхній частині. Інформація про користувача розміститься в нижній частині екрана. Також Google працює над візуальним виглядом графічного розблокування.

В Android 12 також серйозно зміниться вигляд панелі сповіщень, адже в системі буде новий підхід до тем під кодовою назвою monet. Стандартна тема називається Silk, і її стиль також буде використовуватися на телевізорах. Серед менш помітних змін – товщий слайдер яскравості, зменшені горизонтальні відступи, можливо, шторка сповіщень у дві колонки.

Зміниться в Android 12 і панель швидких налаштувань: Google планує перенести кнопки на бік і їхнє відображення у дві колонки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися