Неділя, 10 Грудня, 2023

Apple активувала «помилку 53» для неофіційного ремонту

Тисячі користувачів iPhone переглядають форуми через появу «помилки 53». Вона з’явилася у них після переходу на iOS 9 та ремонту екрана в неофіційних сервісних центрах. Через цю помилку гаджет перетворюється на «цеглину», пише The Guardian.

«Помилка 53» з’являється в тих випадках, коли кнопку Home з вбудованим датчиком відбитків пальців Touch ID або кабель, що підключає її до плати, приєднують у неофіційному сервісному центрі. Подібний ремонт часто потрібний при заміні розбитого лицьового скла.

Одним із перших з подібним стикнувся журналіст Антоніо Олмос. Він розповів, що одного разу пошкодив лицьову частину смартфона, поки був у відрядженні в Македонії. У цій країні немає офіційних магазинів Apple, тому він замінив екран і кнопку Home в неофіційному сервісному центрі. При спробі оновити систему до iOS 9 Олмос побачив «помилку 53», після чого смартфон «помер».

Представники Apple розповіли, що смартфон блокується після того, як система виявляє неофіційні комплектуючі. «Ми захищаємо дані про відбитки пальців за допомогою системи, яка працює в парі з датчиком відбитків пальців Touch ID. Коли iPhone ремонтується в авторизованому сервісному центрі Apple і здійснюється заміна Touch ID, компанія повторно підключає датчик до системи. Це гарантує, що пристрій і функції iOS, що вимагають використання сенсора, залишаються захищеними. Якщо iOS виявляє відсутність спарювання, пристрій з метою безпеки відключається. «Помилка 53» з’являється в ході перевірок безпеки, які проводяться при відновленні або оновленні смартфона. Якщо клієнт виявив цю фатальну помилку, ми рекомендуємо звернутися в сервісний центр Apple», – повідомили в компанії.

Датчик Touch ID вбудовується в пристрої Apple починаючи з iPhone 5S. Також він встановлений на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і новіших моделях.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися