Вівторок, 23 Липня, 2024

Apple будує вертикаль: компанія «ковтнула» наступний електронний компонент

«Яблучна» компанія найняла 80 інженерів працювати над невеликим чіпом, який фахівці скорочено називають PMIC. Це крихітна деталь, яка керує енергоспоживанням апаратних компонентів iPhone. Головне те, що раніше цей компонент Apple купувала у стороннього виробника, а зараз хоче виробляти сама.

Абревіатура PMIC розшифровується як power management integrated circuit – інтегральна мікросхема керування живленням. Ця деталь виробництва Applex може з’явитися у iPhone вже у 2019, прогнозують аналітики. Нині чіп розробляють у відділеннях Apple у Каліфорнії та Мюнхені.

Сьогодні Apple закуповує PMIC у британської компанії Dialog Semiconductor. Ця компанія пропонує конкурентний рівень енергоконтролю, але не має рішення з підтримкою бездротового заряджання. Експерти кажуть, що це одна з причин, чому Apple захотіла створити свій PMIC.

Більше контролю над компонентами

Apple вже тривалий час працює над інтеграцією розробки компонентів у межах своїх офісів. За останні тижні компанія зробила такі кроки:

• подала на Qualcomm до суду через оплату ліцензій на мобільні модеми. Аналітики припускають, що в найближчому майбутньому Apple планує перейти на власні модеми;

• повідомила Imagination Technologies, яка поставляє відеочіпи для iPhone, що планує відмовитися від її розробок.

Дивлячись на такі дії Apple, аналітики Bankhaus Lampe говорять, що компанія хоче володіти всіма ключовими технологіями. Адже iPhone продається тиражем у сотні мільйонів штук щороку. Існує фінансовий сенс власноруч розробляти чіпи, бо їх також можна швидше впроваджувати і розповсюджувати на різні продукти – від iPhone до Apple Watch.

За матеріалами: Bloomberg[wysija_form id=”1″]

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися