Середа, 29 Травня, 2024

Apple дозволяє чистити екран MacBook Pro лише салфеткою за 25 євро

Екран нових MacBook Pro отримав виріз у верхній частині і для його очищення Apple випустила спеціальну салфетку. Цей аксесуар коштує 25 євро, хоча салфетку із мікрофібри менш іменитого бренду можна купити менш, ніж за один євро. Щоб користувачі не намагалися заощадити Apple заборонила протирати екрани ноутбуків усіма салфетками, окрім цієї спеціальної.

На офіційній сторінці цієї салфетки у магазині Apple стверджується, що вона має певні властивості, які виходять за рамки будь -якої звичайної тканини для чищення.

Apple попереджає, що використання будь -якого іншого виду тканини на дисплеях вартістю 5499 фунтів стерлінгів може їх пошкодити.

Як і інші продукти Apple, сторінка салфетки містить опис своїх властивостей. А розділ «що в коробці», який пояснює, що користувач отримає лише її – немає аксесуарів, які йдуть у комплекті з полірувальною тканиною.

“Зроблена з м’якого неабразивного матеріалу, полірувальна тканина безпечно та ефективно очищає будь-який дисплей Apple, включаючи скло з нано текстурою”,-йдеться в описі.

Скло з нано-текстурою – це дизайн екрану, який використовується у преміальних екранах комп’ютерів Apple, таких як Pro Display XDR. Додавання цього покриття коштує майже 1000 фунтів стерлінгів. На екрані є крихітні впадини, що надають зображенню матовий вигляд без зниження контрасту, яке часто супроводжує матові екрани за традиційною технологією матування.

Серветку можна використовувати і на будь -якому іншому дисплеї Apple.

Цікаво, що офіційно призначена для нових ноутбуків тканина з ними не сумісна. Згідно з офіційним списком сумісності найбільш новим сумісним ноутбуком є MacBook Air (M1, 2020).

Apple вже не вперше випускає копійчані аксесуари без якоїсь складної електроніки за шаленими цінами. На початку 2020 року компанія почала продавати коліщатка для настільного комп’ютера Mac Pro за ціною $399. А в 2019 році хітом стала підставка  Pro Stnd для монітора Pro Display XDR, яку компанія продавала за 999 доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися