Аналітики: «розумні» колонки стали новим модним гаджетом

Споживачі очікують, що «розумні» колонки зможуть виконувати не лише стандарті завдання, такі як дзвінки, відтворення музики, читання новин тощо.

У світі «розумної» електроніки виявили пристрій, який випереджає інші та набирає популярність. Це «розумні» колонки, які особливо жваво купують на ринках, що розвиваються. Такі дані отримали аналітики Accenture, опитавши 22,5 тисячі користувачів з 21 країни світу.

Споживачі очікують, що «розумні» колонки зможуть виконувати не лише стандарті завдання, такі як дзвінки, відтворення музики, читання новин тощо. Особливу цікавість у користувачів викликає вбудований у ці гаджети асистент, до якого можливо звертатися голосом. Майже 61% опитаних вважають, що він, на додаток до наявних функцій, повинен керувати безпекою дому. Близько 59% впевнені, що асистент має стати центром автоматизації побутових приладів.

Користувачі також вважають, що «розумні» колонки є зручним інструментом для виконання таких щоденних завдань, як резервування місць у ресторані, доступ до віртуальних медичних послуг тощо.

Дослідження також показує, що приватність користувачі вважають перепоною на шляху широкого розповсюдження «розумних» колонок. Майже 46% опитаних не вірять у те, що з голосовими асистентами вони мають контроль над своїми даними. Близько 58% хочуть переосмислити свою довіру до цих сервісів.