Неділя, 25 Лютого, 2024

Apple набридли стандартні батареї: в 2025 компанія перейде на інноваційний тип батарей

У Apple останніми роками спостерігаються складнощі зі стандартними літій-іонними акумуляторами. Наприклад, власники Phone 14 та 14 Pro скаржаться на швидку деградацію батареї – її ресурсу не вистачає навіть на традиційні 2 роки використання. А нещодавно Apple програла розпочату в 2017 році судову справу стосовно батарей iPhone і вона погодилася виплатити до $500 млн постраждалим. З’явилася інформація, що Apple розробляє власні батареї зі значно покращеною продуктивністю. Очікувати ці акумулятори в гаджетах можна з 2025 року.

Повідомляється, що технологія батареї Apple розробляється з 2018 року. Компанія активно шукає патенти та наймає новий персонал, пов’язаний з проектом. Повідомляється, що компанія прагне створити «абсолютно новий» вид батареї зі значно покращеними характеристиками, беручи безпосередню участь у використанні матеріалів.

За чутками, Apple досліджує катодний матеріал батареї, щоб визначити її продуктивність, щільність енергії, потужність і стабільність. В акумуляторі використовується зовсім інший склад речовин, ніж той, який зараз існує на ринку. У «яблучній батареї» очікується нова суміш із застосуванням нікелю, кобальту, марганцю та алюмінію.

Компанія розглядає можливість використання вуглецевих нанотрубок для покращення провідності, забезпечуючи кращі характеристики батареї порівняно з іншими матеріалами акумуляторів. Apple також прагне збільшити вміст кремнію в акумуляторі, замінивши графіт, щоб збільшити ємність і скоротити час заряджання.

Очікується, що результатом стане інноваційний тип батареї, який ще не був комерціалізований. Джерело, знайоме з планами Apple, розповіло виданню ETNews , що гарнітура Vision Pro різко збільшила потребу компанії у високопродуктивних акумуляторах. Гарнітура працює лише дві години від батареї. Інші пристрої, такі як Apple Watch і iPad, з моменту їх появи залишилися з тим самим «цілодобовим» часом автономної роботи.

Повідомляється, що нестандартний проект батареї Apple був розроблений спільно з проектом компанії по випуску електромобіля, але зараз головною ціллю цієї технології є мобільні гаджети.

Очікується, що новий тип акумуляторів почне використовуватися в пристроях Apple з 2025 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися