Apple почне ремонтувати iPhone з неоригінальними батареями

Компанія також обіцяє видати користувачеві новий iPhone за вартістю заміни батареї

Компанія Apple пішла на безпрецедентний крок у своїй сервісній політиці. Вона погодилася у своїх сервісних центрах ремонтувати iPhone, в які встановили неоригінальні батареї, повідомило видання MacRumors. Раніше компанія відмовляла в ремонті власникам таких девайсів.

За попередньою інформацією, технічні фахівці Apple виконуватимуть усі послуги з ремонту. В офіційних сервісних центрах також виконуватимуть заміну зношених та зламаних акумуляторів сторонніх виробників. Вартість цієї процедури буде стандартною.

Компанія також обіцяє видати користувачеві новий iPhone за вартістю заміни батареї, якщо технічний фахівець вирішить, що язички клейових стрічок батареї зламані, відсутні або містять багато клею.

Apple, як і раніше, відмовлятиме в обслуговуванні iPhone з неоригінальними материнськими платами, корпусами, мікрофонами, портами Lightning, роз’ємами для навушників і кнопками гучності. У 2017 році компанія дозволила ремонтувати смартфони з дисплеями сторонніх виробників у своїх сервісних центрах.