Неділя, 26 Травня, 2024

Apple Watch може передбачити COVID-19 за тиждень до тесту

Годинник Apple Watch здатний показати наявність коронавірусу за тиждень до того, як такий результат продемонструє ПЦР-тест. Такі результати продемонструвало дослідження кількох сотень медичних працівників госпіталя Mount Sinai, які носили годинники Apple Watch та додаток iPhone для моніторингу здоров’я. Дослідження The Warrior Watch Study тривало з квітня по вересень 2020 року.

Основною метою дослідження було з’ясувати варіативність серцевого ритму. Це ключовий індикатор напруження нервової системи. Отримані дані також аналізували з іншими симптомами самопочуття, такими як лихоманка, сухий кашель, більш, втрата смаку та запаху.

Годинник не лише дозволяв передбачати наявність коронавірусу за тиждень до того, як його підтверджував назальний ПЦР-тест. Результати також показали, що варіативність серцевого ритму пацієнтів відносно швидко нормалізувалася після діагнозу. Вона приходила в норму за один-два тижні після позитивного тесту.

Дослідження продовжується, щоб дізнатися, що ще годинник Apple Watch здатний визначати щодо наслідків впливу коронавірусу на здоров’я медиків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися