Пошук Google став чорним на комп’ютерах

Чорна тема оформлення доступна в пошуку Google Search на Android уже кілька місяців

Google почав тестування чорної теми оформлення в пошуку на комп’ютерах з Windows 10 та macOS. Новий дизайн поки проходить тестування і доступний лише обраним юзерам.

Про нововведення повідомили самі користувачі Google, які отримали запрошення на участь у тестуванні. Їм стали доступні опції вибору тем Light, Dark та System Default. Остання виставляє оформлення відповідно до поточної теми операційної системи.

Тестування цього дизайну пошуковик почав наприкінці минулого року – користувачі почали повідомляти, що в них сторінки пошукової видачі раптово почали змінювати колір. Однак тоді пошуковий гігант припинив тестування за кілька днів.

Ті юзери, які не отримали запрошення на участь у тестуванні чорної теми Google, можуть спробувати активувати її самостійно. Для цього необхідно на браузерах, що використовують движок Chromium, використати опцію примусового темного режиму. Також можна скористатися розширенням Dark Reader.

Чорна тема оформлення доступна в пошуку Google Search на Android уже кілька місяців. Також чорну тему мають інші продукти Google, зокрема, Google Pay, Google Translate, Google Docs, Google Chrome та інші.