Apple запускає опцію попереднього замовлення додатків

Якщо зробити замовлення, а потім передумати, нічого не станеться

Власники iPhone та iPad, які бажають мати новітні додатки одними з перших, можуть оформляти на них попереднє замовлення. Це нова опція магазину App Store, з якою вибрані програми завантажуватимуться на девайс відразу, як тільки стануть доступними публічно.

За умовами нової функції, оформляти попереднє замовлення від улюблених розробників можна за 90 днів до виходу програми. Конкретний термін залежить від розробників – вони можуть встановлювати від 2 до 90 днів. Подати заявку можна буде на сторінці бажаного додатка в App Store, іконка якого матиме відповідну іконку попереднього замовлення.

Apple

Якщо зробити замовлення, а потім передумати, нічого не станеться. Гроші з рахунку за платну програму знімаються лише в день її виходу. Якщо при цьому розробник змінить свою ціну на додаток, оплачувати потрібно за найнижчою вартістю, яка була зафіксована для цієї програми.

Функція попереднього замовлення буде доступна для платних та безплатних утиліт. Скористатися нею також можна на всіх платформах Apple – iOS, macOS, tvOS.