Субота, 2 Березня, 2024

Apple запустила сайт для розблокування iPhone, iPad та iPod

Компанія Apple запустила сторінку під назвою Turn off Activation Lock, на якій користувачі можуть знову активувати свої заблоковані гаджети. Скинути активну функцію безпеки можна на iPhone, iPad та iPod touch.

Блокування активації дозволяє запобігти використанню iPhone, iPad або iPod touch у разі його втрати або крадіжки. Увімкнути це блокування можна віддалено через функцію «Знайти пристрій» у додатку «Локатор».

Із новим інструментом користувачі можуть самостійно відключити блокування активації, виконавши вхід в iCloud або скинувши пароль до Apple ID. Раніше для відключення блокування потрібно було зв’язатися зі службою підтримки Apple за телефоном, електронною поштою або через онлайн-чат.

Щоб подати заявку на розблокування, користувачеві необхідно підтвердити, що він є власником пристрою, а сам пристрій не повинен управлятися через аккаунт будь-якої компанії або освітнього закладу. Новий сервіс особливо стане в пригоді тим, хто купив або отримав в подарунок старий пристрій з увімкненим блокуванням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися