Астрофізик розробляв сигналізатор торкання обличчя для убезпечення від COVID-19, а опинився із застряглими магнітами в носі

Медикам вдалося дістати усі магніти із носа астрофізика

Один із способів підвищити свої шанси на уникнення коронавірусу – менше торкатися руками обличчя. Але цього правила важко дотримуватися виключно силою волі. Адже соціальні методи (нагадування, штрафи) як завжди демонструють невисоку ефективність. А ось технологічне рішення дає 100% гарантію. Астрофізик із Австралії спробував створити гаджет, який би допоміг утримувати руки подалі від обличчя, а натомість опинився у відділенні швидкої допомоги із застряглими в носі магнітами.

За дослідженнями, люди в середньому торкаються обличчя 16-23 рази на добу. І бажання це робити знаходиться поза межами свідомого контролю.

Деніел Ріардон спробував створити електронну схему у вигляді намиста, яка мала видавати звуковий сигнал, коли повз проносять магніт. Натомість науковець отримав протилежний результат – девайс видавав звук постійно і затихав лише коли повз проносили магніт.

Досліджуючи можливості своєї системи чоловік прикріпив магніти в носі. Вони утримувалися такою ж парою на зовнішній стороні носу. Коли чоловік спробував демонтувати свою систему, він спершу прибрав зовнішні магніти. Ті, що знаходилися всередині носу, переорієнтувалися та склеїлися разом на перегородці.

Чоловік спробував дістати застряглі магніти за допомогою ще кількох магнітів. Але лише додав собі деталей в ніс. Він, можливо, продовжив би, але в нього закінчилися магніти.

Партнер Ріардона, яка працювала в госпіталі, відвезла чоловіка на свою роботу, щоб її колеги могли добре посміятися. Лікарі, які оглядали астрофізика жартували, що у нього травма внаслідок самоізоляції та нудьги.

Медикам вдалося дістати усі магніти із носа астрофізика.

Сам астрофізик не полишив ідею сигналізатора торкання обличчя. Він обмірковує як реалізувати визначення наближення. Кілька ідей йому подали коментарі оригінальної новинної статті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я