Середа, 6 Грудня, 2023

Автомобілі BMW можуть зламати чип NFC в нових iPhone

Якщо ви керуєте BMW і плануєте перейти на iPhone 15, наразі краще не заряджати смартфон за допомогою бездротової зарядної панелі автомобіля. Протягом останнього тижня деякі власники BMW скаржилися, що чип NFC їхнього iPhone 15 більше не працює після зарядки пристрою за допомогою бездротової зарядної панелі автомобіля.

Постраждалі клієнти кажуть, що iPhone переходить у режим відновлення даних із білим екраном, а чип NFC перестає працювати після перезавантаження пристрою.

В iPhone чип NFC підтримує такі функції, як Apple Pay і цифрові автомобільні ключі. Постраждалі користувачі отримують повідомлення про помилку «Не вдалося налаштувати Apple Pay» у програмі Wallet, і, схоже, немає способу вирішити проблему.

Деякі клієнти кажуть, що Apple замінила їхній iPhone після того, як підтвердила, що чип NFC вийшов з ладу, але новий iPhone уразливий до тієї ж проблеми, тому наразі немає постійного рішення.

Хоча наразі скарги надходять від користувачів iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, можливо, це також стосується iPhone 15 та iPhone 15 Plus, тому власникам будь-якої моделі iPhone 15 слід бути обережними, доки цю проблему не буде вирішено.

Незрозуміло, яка конкретна причина проблеми, скількох клієнтів це стосується та яких моделей BMW це стосується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися