Середа, 29 Листопада, 2023

Бан від Google: за 2016 рік опрацьовано 1,1 мільярда скарг

Transparency Reportban-hammer, структура Google, яка відповідає за доступ до інформації, підбила підсумки минулого року та оприлюднила в Мережі статистику стосовно запитів на блокування посилань у Google. 2016 рік видався особливо плідним для борців з нелегальним контентом. Як підсумок, за рік надійшло близько 1,1 мільярда запитів проти 558 мільйонів запитів у позаминулому 2015 році.

З усієї маси скарг було задоволено 914 мільйонів запитів, і посилання були вилучені з пошукової видачі. Таким чином, відсоток задоволених запитів збільшився до 80%. Особливо активними борцями за збереження авторських прав виявилися такі організації, як BPI (British Recorded Music Industry, 82,4 мільйона запитів) і RIAA (Recording Industry Association of America, 12,6 мільйонів). Обидві компанії намагалися зменшити обсяг піратства в музичній сфері.

Стала помітна нова тенденція боротьби з піратством. Замість того, щоб просто боротися з черговим торент-трекером, набагато зручніше і логічніше виключати посилання на нелегальний контент з пошуку Google. А оскільки більшість людей використовують даний пошуковик, то поширення нелегального контенту можна істотно знизити. Звісно, про повну перемогу над піратством мови поки ніхто не веде.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися