Неділя, 3 Грудня, 2023

Бездротова зарядка для будь-яких гаджетів

Energysquare – стартап з Франції – пропонує досить цікаву технологію для заряджання майже будь-яких пристроїв,  пише digitaltrends. Розробка являє собою набір, котрий містить п’ять дуже тонких наклейок, які працюють у поєднанні з килимком бездротової зарядки.

energysquare_sticker_wireless_charging_02

Кожна наклейка містить два електроди і штекер microUSB, USB-C або Apple Lightning. Штекер підключається до порту пристрою, який необхідно зарядити. Для початку роботи необхідно припасувати наклейку до задньої панелі пристрою та підключити її до відповідного порту. Після цього достатньо лише помістити гаджет на килимок бездротової зарядки, і енергія почне надходити в смартфон або планшет.

energysquare_multiple_wireless_charging_1

Energysquare застосувала інноваційну кондуктивну технологію заряджання, що дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв. Користувачі  можуть заряджати на одному килимку відразу три-чотири смартфони. Швидкість заряджання батарей буде приблизно такою самою, як і під час використання звичайного «дротового» методу.

Єдиний недолік розробки –  наклейка займає порт пристрою. Для підключення, скажімо, до комп’ютера наклейку доведеться від’єднувати. Однак Energysquare збирається вирішити це питання в наступному покоління продуктів, додавши окремий роз’єм до конструкції.

Поставки нових гаджетів можуть початися вже в першому кварталі 2017 року, очікувана ціна комплекту становить 89 доларів.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися