Неділя, 14 Квітня, 2024

Бездротовий інтернет визнали життєво необхідним сервісом

internet-wireless-internet-networking-online

Бездротовий інтернет є такою ж базовою потребою людини, як вода і електрика. Принаймні так вважає уряд Нідерландів, який визнав життєво необхідний статус бездротової технології. Про це заявив міністр економіки Нідерландів Хенк Камп, виступаючи в парламенті.

За словами чиновника, за останнє десятиліття бездротовий інтернет перетворився з опції на базову функцію на комп’ютерах і телефонах. «Без цієї технології наша економіка прийде в занепад, – підкреслив він. – І необхідність споживачів і бізнесу в послугах через бездротовий зв’язок найближчими роками буде тільки збільшуватися».

Свою заяву Камп зробив під час обговорення нової урядової стратегії. Вона повинна привести до більш ефективного використання частот для інтернет-підключення. Відповідний документ опублікують навесні 2017 року, і він виділить нові частоти для бездротових мереж.

У листопаді Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ), що є спеціалізованою установою ООН, опублікував дані, за якими більше половини населення Землі не користується інтернетом – офлайн залишаються 3,9 млрд людей. Перше місце в індексі розвитку інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ) цього року, як і минулого, зайняла Республіка Корея. До першої п’ятірки в списку, що нараховує 175 країн, увійшли також Ісландія, Данія, Швейцарія та Великобританія. Україна знаходиться на 76 рядку рейтингу. У кінці таблиці йде Нігер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися