Вівторок, 16 Липня, 2024

Bitcoin вперше визнано легальною валютою – такий статус надав Сайльвадор

Влада Сальвадору вписала себе в історію криптовалют. У цій країні Bitcoin визнано платіжним засобом на рівні державної валюти. За це проголосувала переважна більшість місцевих парламентарів.

Перзижент Сальвадору Наїб Букеле вважає, що новий закон про статус криптовалюти спростить пересилання грошей додому місцевим жителям, які виїхали в інші країни на заробітки. Також він вважає, що доповнення до американського долара сприятиме туризму, інвестиціям та економічному розвитку країни.

Букеле заявляє, що використання Bitcoin буде добровільним і не нестиме ризиків для користувачів. Влада гарантуватиме обмін цієї валюти через траст, створений в місцевому інвестиційному банку.

Громадяни Сальвадору зможуть скористатися новими можливостями вже за три місяці. Обмінний курс валюти встановлюватиме ринок.

За новим законом фірми та організації будуть зобов’язані приймати Bitcoin для оплати за товари та послуги. У криптовалюті також можна сплачувати податки.

Аналітики кажуть, що прийнятий закон може ускладнити переговори з МВФ на кредит в розмірі $1 млрд.

Економіка Сальвадору в значній мірі є доларовою та спирається на надходження від заробітчан з-за кордону. В 2019 році вони перевели на батьківщину $6 мрлрд або 20% ВВП країни. Це один з найвищих показників у світі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися