Неділя, 19 Травня, 2024

Як відв’язати Apple AirTag від свого акаунта Apple ID

Мітки Apple AirTag коштують досить відчутних грошей, тому не можна очікувати їхньої наявності у кожного власника iPhone. Можуть виникати ситуації, коли необхідно передати мітку AirTag для тимчасового використання іншому юзеру. В такому разі необхідно відв’язати мітку від власного акаунта Apple ID і ця процедура може виявитися неочевидно.

Залежно від того, чи знаходиться AirTag в радіусі Bluetooth-покриття вашого смартфона, будуть різні сценарії.

Коли телефон безпосередньо «бачить» мітку, для її відкріплення від свого облікового запису достатньо у додатку «Локатор» відшукати поточний AirTag і тапнути на ньому. Після появи інформаційного меню потрібно виконати свайп вгору і відкрити , натиснути на нього, після чого потягнути вгору, щоб перейти в повні налаштування.

Підписуйтесь на наш Telegram.

В налаштуваннях трекера натисніть кнопку «Видалити пристрій» та підтвердіть дію. Після цього мітку можна буде прив’язати до іншого акаунта Apple ID.

Коли AirTag перебуває не в межах покриття Bluetooth вашого смартфона, знадобиться фізично розібрати мітку. Для цього натисніть на кришку батарейного відсіка та поверніть її проти годинникової стрілки. Вийміть батарейку та почекайте кілька секунд, після чого поверніть елемент живлення, але не кваптеся встановлювати кришку назад.

Надавіть на батарейку для її надійного контакту та дочекайтеся, поки мітка не видасть звуковий сигнал. Повторно вийміть батарейку та почекайте кілька секунд. Повторіть такі дії щонайменше п’ять разів, після чого можна буде закрити кришку.

Наостанок зайдіть в додаток «Локатор» та виконайте процедуру відкріплення мітки AirTag від свого облікового Apple ID.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися