Колишній президент США хоче запустити власну соцмережу

Трамп може відчути значний спротив у створенні своєї соцмережі

Колишній президент США Дональд Трамп відомий тим, що його заблокували майже в усіх соцмережах. Можливо, це одна з причин того, що він готується запустити власну соцмережу. Сервіс стане доступний за два-три місяці.

Інформацію про плани щодо соцмережі повідомив старший радник політика Джейсон Міллер в інтерв’ю виданню Fox News. Чоловік не розкривав подробиць, але натякнув, що Трамп проводить зустрічі з впливовими людьми і компаніями з питання своєї соцмережі.

«Я знаю, що ви побачите повернення президента Трампа в соціальні медіа приблизно за два-три місяці. Зі своєю власною платформою, – сказав Міллер. – І це те, що я думаю, буде найгарячішою подією в соціальних медіа, це повністю змінить гру, усі будуть дивитися, що саме робить президент Трамп. Ця нова платформа буде великою. Десятки мільйонів людей».

Трамп може відчути значний спротив у створенні своєї соцмережі. З великою ймовірністю три найбільші постачальники хмарних послуг – Amazon, Microsoft, Google – відмовлять йому. Наприклад, Google на YouTube тимчасово блокував канал Трампа. Google та Amazon також позбавили хмарних послуг соцмережу Parler, яка відмовилася блокувати Трампа.

Трампу також може бути складно отримувати кошти від своїх фанатів. Популярні платформа Stripe зупинила збирання коштів на сайті Трампа. Сервіс Shopify вимкнув усі онлайн-магазини, що асоціювалися з Трампом.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я