Бюджетні апарати Samsung використовуватимуть селфі для автоясравості дисплея

Лінійка бюджетних апаратів Samsung не має датчика освітлення вже близько восьми років.

У Samsung уже давно економлять кілька центів на кожному бюджетному телефоні, не встановлюючи в нього датчик освітлення. Останній використовується для налаштування автоматичної якравості екрана залежно від поточного освітлення. Інженери Samsung оголосили, що цю функцію покладуть на фронтальну камеру.

Лінійка бюджетних апаратів Samsung не має датчика освітлення вже близько восьми років. Однак у свіжому апдейті прошивки Galaxy J8 отримав автоматичне регулювання яскравості дисплея за рахунок використання показань фронтальної камери. Додатково апарат також отримав емодзі доповненої реальності та технологію Dual VoLTE.

Авторегулювання яскравості через фронтальну камеру працює таким чином. При активації цієї опції передня камера робитиме селфі щоразу, як користувач розблокує свій телефон. Знімки в пам’яті не зберігаються, але апарат використовує дані про яскравість знімку для встановлення відповідного рівня підсвічування екрана.

У майбутньому Samsung планує додати в алгоритми аналізу технології машинного навчання. Це дозволить краще підлаштовувати яскравість до поточних умов освітлення. Однак експерти все одно побоюються, що і це не допоможе функції автояскравості працювати так само якісно, як за наявності датчика освітлення.

Наступними функцію авторегулювання яскравості отримають Galaxy J4 та Galaxy J6, і це відбудеться найближчими місяцями.