Canon випустила комплект EOS Web Kit для створення студії для онлайн-трансляцій

Камера Canon EOS M50 підтримує зйомку 4K, Full HD 60p

Компанія Canon запропонувала готове рішення для тих, кому потрібно організувати студії для онлайн-трансляцій високої якості. У комплект EOS Web Kit входять камера Canon EOS M50 Kit 15-45 IS STM, програмне забезпечення для її підключення як вебкамери, мікрофон та додаткове обладнання.

Камера Canon EOS M50, порівняно зі звичайними веб-камерами, забезпечує якісніше зображення в різних умовах освітлення, швидше автофокусування і масштабування. Також камера підтримує змінні об’єктиви для розширення можливостей зйомки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

Додатково до комплекту Canon EOS Web Kit входять мікрофон Canon DM-E100, адаптер живлення від розетки, кабель microUSB, штатив з мінімальною довжиною 400 мм, карта пам’яті, утиліти для камери Canon EOS. Ще користувачі отримують відеоінструкцію, покрокову PDF-інструкцію, а також онлайн-консультацію від продуктового менеджера Canon щодо налаштування.

Камера Canon EOS M50 підтримує зйомку 4K, Full HD 60p. Вона оснащена однією з надшвидкісних технологій автофокусування DualPixel CMOS AF. Також вона має тачскрін із регульованим кутом нахилу, Hot Shoe («Гарячий черевик»), мікрофон, HDMI. Серед можливостей підключення – Wi-Fi та Bluetooth.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я