Як звільнити місце в Gmail

Ось як очистити скриньку Gmail та отримати трохи вільного місця.

Google надає безкоштовно 15 ГБ простору для кожного свого акаунту. Цей простір використовується для зберігання інформації від всіх продуктів Google – Gmail, Google Drive, Google Photos та інших. Надані 15 ГБ можуть швидко закінчитися, і для пошти не залишиться простору. Ось як очистити скриньку Gmail та отримати трохи вільного місця.

Спершу перевірте, який обсяг простору займає контент Gmail, скориставшись сайтом one.google.com/storage. Користувачі з акаунтом G Suite можуть за цим посиланням потрапити на сторінку Google Drive. У такому разі потрібно натиснути на посилання «Переглянути деталі» на цій же сторінці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

Видаліть непотрібні розсилки та комерційні пропозиції. Такі листи зазвичай містять ключові слова «відписатися» та «отписаться». Проведіть пошук за цими словами та видаліть непотрібні листи.

Значний обсяг простору можуть займати вкладення до листів. Відкрийте Gmail та проведіть пошук з опцією size:5m, щоб знайти всі листи, які займають більше 5 МБ. Видаліть непотрібні.

Стару пошту можна видалити, ввівши в пошук Gmail ключ older_than:2y. Він знайде листи, яким більше двох років. Літеру «y» можна замінити на «m» або «d», щоб шукати в місяцях чи днях відповідно.

Детальніше про пошукові оператори в Gmail розповідає сторінка support.google.com/mail/answer/7190?hl=ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я