Середа, 29 Травня, 2024

CES 2024: Samsung показала перший у світі прозорий мікросвітлодіодний дисплей

У Лас-Вегасі розпочалася велика виставка технологій, відома як CES 2024, і під час події First Look компанія Samsung представила перший у світі прозорий мікросвітлодіодний дисплей. Його вражаюча картинка робить його схожим на голограму.

Південнокорейський гігант електроніки показав не один, а три різні прозорі мікросвітлодіодні дисплеї, усі з дещо різним дизайном. Два з представлених пристроїв мали затемнену скляну панель, завдяки чому безрамковий екран було легше виявити (при цьому приховуючи розміщені за ним потенційні об’єкти відволікання), тоді як третій виглядає таким же прозорим, як звичайне скло, а також може похвалитися дизайном, позбавленим будь-яких фізичних рамок.

Усі демонстраційні пристрої, представлені на виставці CES, стояли окремо. Ширина екрана, яка становила лише сантиметр або близько того, напевно додає ілюзії зображення, що плаває в повітрі (голограма). Крім того, завдяки широко рекламованій високій щільності пікселів мікросвітлодіодів зображення здавалися неймовірно чіткими.

Головний редактор видання TechRadar у США каже, що це було вражаюче, хоча зблизька зображення стає трохи зернистим і жовтуватим.

Ціноутворення? Поки немає офіційної інформації, але враховуючи, що перший 89-дюймовий мікросвітлодіодний екран від Samsung коштує таку саму ціну, як невеликий будинок, можна очікувати схожого цінника на прозорі моделі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися