Вівторок, 16 Квітня, 2024

Google відкриє перший офлайновий магазин

Гаджети Google уже цього літа можна буде купувати не лише в офіційному онлайновому магазині, а й в першій офлайновій торговій точці. Пошуковий гігант за кілька тижнів відкриє свій перший офлайновий магазин. Торговий майданчик знаходитиметься у Нью-Йорку в районі Челсі.

Головною задачею майбутнього магазину стане просування продукції пошукового гіганта, яка виготовляється в рамках програми made by Google. Він має не лише продавати гаджети, а й стати своєрідним хабом для зацікавлених людей.

Відвідувачі зможуть на власному досвіді спробувати нові смартфони Pixel, послухати звучання смарт-динаміків Nest, поклацати по клавіатурі ноутбуків Chromebook та попрацювати з іншими гаджетами пошукового гіганта.

Для власників смарфтонів Pixel у Google вирішили запозичити досвід обслуговування в магазинах Apple. Пошуковий гігант каже, що можна буде прийти в магазин, показати смартфон працівникам і здати його в ремонт. Працівники також запропонують дізнатися корисні поради як отримати максимум від свого гаджета.

Офлайнові магазини Apple Store часто називають одним з головних елементів успіху “яблучної” компанії. Багато фірм намагалося повторити її досвід, однак небагатьом вдалося. Наприклад, Microsoft пробувала запустити власний офлайновий магазин Microsoft Store, але всю цю мережу закрили під час пандемії. Кілька років назад Google також досліджував можливість офлайнового роздрібного бізнесу, але той проєкт закрився у 2015 році.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Нинішня спроба Google із запуску власного магазину може виявитися значно успішнішою, оскільки пошуковий гігант має значно більш широке портфоліо гаджетів, порівняно з тим, що пропонувала Microsoft та сам Google у 2015. Головними гаджетами можуть стати навушники Pixel Buds, смарт-колонки Nest, хромбуки Pixelbooks та смартфони Pixel.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися