Середа, 22 Травня, 2024

Частина функцій Galaxy S24 стане платною через рік після випуску

Уже за кілька днів Samsung випустить свою оновлену лінійку флагманських смартфонів. Ці нові телефони Samsung роблять ставку на функції на базі штучного інтелекту і вся маркетингова кампанія будуєтся навколо них. Але, схоже, за використання цих функцій доведеться заплатити.

Функції штучного інтелекту в смартфонах Samsung Galaxy S24 будуть безкоштовними до 2025 року – приблизно рік після випуску. Хоча це прямо не сказано, це може означати, що Samsung збирається стягувати плату за ці функції в певний момент, незалежно від того, чи це буде одноразова оплата за розблокування, чи, швидше за все, підписка.

Платні функції у світі штучного інтелекту (ШІ) не є новою ідеєю. Найвідоміший штучний інтелект ChatGPT стягує плату за свої послуги, і навіть Google, схоже, планує зробити те саме з Bard Advanced у недалекому майбутньому.

Однак ще ніхто не стягував плату за функції штучного інтелекту на смартфонах. Google, наприклад, не стягує плату за жодну зі своїх функцій на базі штучного інтелекту на серії Pixel 8, і інші бренди також не стягують за це додаткові збори. Особливо цікаво, що Samsung, можливо, планує стягувати плату за функції, які н потребуватимуть підключення до віддалених серверів компанії, оскільки вважається, що більшість функцій обробляються на пристрої.

Функції, які з’являться в серії Galaxy S24, зосереджені на ШІ включають в себе раніше анонсований «Прямий переклад» для телефонних дзвінків, використання ШІ для покращення масштабування вночі, а також функцію Note Assist на основі ШІ у програмі Notes від Samsung.

Апаратні специфікації нового смартфона включають 6,8-дюймовий QHD+ дисплей на Galaxy S24 Ultra, який спеціально описується як «плоский», 6,7-дюймовий QHD+ дисплей на S24+ і 6,2-дюймовий FHD+ дисплей на S24. Усі три мають 2600 ніт яскравості. S24 і S24+ мають 50-мегапіксельну основну камеру, тоді як S24 Ultra має 200-мегапіксельну основну камеру. Два менші смартфони мають алюмінієві рами, а Ultra – титанову.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися