Середа, 6 Грудня, 2023

Чи стануть рідкокристалічні екрани історією

Displeyi[1]

Голова компанії з виробництва дисплеїв Global Lighting Technologies Лі Ман-хсянг упевнений, що технології рідкокристалічних екранів поки не страшні конкуренти. Він вважає, що найближчий суперник – дисплеї на основі органічних світлодіодів OLED, – навіть попри більше використання в смартфонах і телевізорах, не замінить технологію LCD.

За його словами, виробники рідкокристалічних панелей не відчують сильного спаду продажів. Експерт прогнозує, що телевізори з дисплеями OLED будуть займати не більше 10% всього ринку в найближчі роки.

Один із головних виробників світлодіодних екранів – компанія Samsung – нещодавно показала наступне покоління таких дисплеїв AMOLED (Active Matrix Organic Light-Emitting Diode). Цей екран має діагональ у 5,7 дюйма, товщину 0,3 мм і роздільну здатність Quad High Definition (2560×1440) пікселів. Вага дисплея складає 5 грамів, а також його можна згорнути в трубку.

Samsung показала не тільки екрани для смартфонів. Серед новинок – дисплеї для 13,3-дюймових і 14-дюймових моніторів для ПК. Товщина таких екранів – 1,01 мм, що на 45% менше LCD-екранів. Вага панелей складає 120 грамів, що легше за РК-моделі на 33%.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися