Чому Bitcoin злетів на 200% цього року

Деякі експерти вважають, що однією з причин нинішнього зростання Bitcoin є вбудована в нього особливість зменшення вдвічі винагороди за його видобуток

Після тривалого спаду навіть нижче рівня самоокупності головна криптовалюта планети у 2019 році знову злетіла «в космос». За день Bitcoin додавав до своєї вартості по кілька тисяч доларів, і нині його курс на 200% вищий, ніж був на початку року. Існує багато теорій такого різкого злету криптовалюти, і серед них особливо популярною стає одна.

Деякі експерти вважають, що однією з причин нинішнього зростання Bitcoin є вбудована в нього особливість зменшення вдвічі винагороди за його видобуток через певні проміжки часу. Наприклад, нині майнери можуть отримати 12,5 Bitcoin за добутий блок, але у травні 2020 за цю ж роботу винагорода не перевищить 6,25 Bitcoin.

Поділ винагороди вдвічі відбувається приблизно кожні чотири роки. Загалом у Bitcoin «залізно» закладено максимальну кількість у 21 млн монет. Нині вже 80% із них видобули, але завдяки поділу винагороди решту вдасться отримати лише протягом наступних 120 років.

Зниження «поставок» нових монет, кажуть експерти криптовалютної біржі CryptoCompare, змушує ринок активніше боротися за них. Це призводить до зростання курсу криптовалюти.

Серед інших, менш популярних теорій зростання курсу Bitcoin – використання цієї криптовалюти як пом’якшення наслідків торгової війни США та Китаю, а також запуск соцмережею Facebook власної криптовалюти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я